Zbulo

Shijen e vertete

* * *

Produktet e Shijshme dhe Sherbimi yne i shpejte do t'ju bejne jo thjeshte kliente por ADHURUESIT Tane.
Nese doni te provoni dicka te vecante, provoni shijet e gatimit familjar, te cilat i ofrojme ne ambjentet tona ose me ane te Sherbimit TAXI, ne tryezat tuaja.
Te gjitha porosite jane te paketuara me materiale ekologjike.
Produktet tona jane te perzgjedhura dhe te fresketa sepse perpunohen dhe konsumohen brenda dites.

Free Bootstrap Template by ProBootstrap.com

Zbulo

Specialitet Tona

Fileto Pule

pite, domate, sallate jeshile, sos, patate, limon

400 L

Kotobeikon

3 shishkebap kotobeikon, pite, domate, sallate jeshile, patate

450 L

Sallate Greke

domate, qepe, kastraveca, speca, ullinj, djath feta

400 L

Sallate Jeshile

sallate jeshile, qepe, koper

250 L

Shishqebap Pule

3 cope shishqebap x 100gr,pite, domate, sallate jeshile,sos, patate

390 L

Sallate Rukola

parmezano balsamiko

370 L

Sallate Sizer

sallate jeshile, miser, fileto pule, djath guda, kruton, beikon derri, salce sos

390 L

Biftek viçi

Mish viçi, patate, pite, salce

430 L

Shfleto

Menune e Plote

Na Kontaktoni

Per Rezervime apo sherbim kateringu

Kontakt

* * *

SHERBIM TAXI FALAS
069 577 4266
068 450 3055

per porosi mbi 300 L

* * *

Nese keni pyetje, deshironi te rezervoni ambjentet tona apo keni nevoje per sherbim katering mos nguroni te na dergoni email ose kontaktoni.